درباره ما

«ارزش وقت شما را می دانیم» چلیکا با این شعار، تصمیم گرفته بستری فراهم نماید برای برداشتن تمام فاصله هایی که شما برای پیمودن آن ها وقت و انرژی صرف می نمایید. قرار ما این است که هر چه به آن نیاز دارید با بهترین قیمت، بالاترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن به دستتان برسد. چلیکا می تواند تامین کننده مورد اعتماد کاربران محترم در زمینه انواع اقلام بهداشتی و درمانی در دو سطح خرد و عمده باشد.

چلیکا در نظر دارد رابطه مستقیم بین تولید کننده و درخواست کننده کالا ایجاد نماید که مخاطب علاوه بر مزیت رقابتی قیمت و کیفیت، کالا و خدمات را در محیطی امن تجربه و خریداری نماید.

چلیکا نه فقط دیوار زمان و مکان را از برابر افرادی که نیاز به انواع کالاها و خدمات دارند، بر می دارد بلکه بستری حرفه ای برای تولید کنندگان و عرضه کنندگان کالا و خدمات می باشد. در واقع چلیکا حلقه وصل آنها به بازار و خریداران و درخواست کنندگان خدمات و کالا است. با توجه به اینکه بستر چلیکا توسط تیم برنامه نویسی مجموعه کدنویسی شده و بستری امن و راحت برای ارائه محصولات می باشد همچنین برای نیازهای سازمان یا مجموعه مورد نظر قابلیت شخصی سازی دارد؛ در ادامه به برخی از خدمات منحصر به فرد چلیکا اشاره می نماییم:

تعریف پروفایل کاربری با قابلیت گزارش دهی خرید
کیف پول مشتری
طراحی کد تخفیف برای سازمان ها و مراکز
طراحی بن کارت های الکترونیکی(چلیکا کارت) در قالب کارت های فیزیکی و مجازی
پشتیبانی در کلیه مراحل سفارش
عرضه مستقیم محصولات تولید شده در عرصه خانگی و صنعتی با رعایت تمامی استانداردهای مورد نیاز
همکاری با شبکه توزیع پست، جهت ارسال کالا ها در سراسر کشور با بهترین بسته بندی و رعایت پروتکل های بهداشتی
قیمت رقابتی با توجه به حذف واسطه ها
امکان تحقیق و مطالعه در مورد محصولات و مقایسه آنها با دیگر محصولات موجود در بازار
تولید و ارائه اطلاعات فنی مفید و استاندارد مورد نیاز کاربران جهت آشنایی با کالا و خدمات ارائه شده

بهره گیری از فناوری های روز دنیا در کنار نیروهای متخصص و خبره، نقاط قوتی است که چلیکا می تواند با اتکا به آن ها وعده ارائه بهترین خدمات را به تمام طرف های همکار و کاربران محترم داشته باشد.